Projekty PDF Drukuj Email

W II semestrze roku szkolnego 2008/2009 nasza szko┼éa przyst─ůpi┼éa do projektu : ÔÇ×Kszta┼étowanie postaw przedsi─Öbiorczych uczni├│w szk├│┼é zawodowych poprzez wdra┼╝anie do praktyki edukacyjnej metody projekt├│wÔÇŁ. Liderem projektu jest ÔÇ×Fundacja InkubatorÔÇŁ, a partnerem ÔÇ×Stowarzyszenie O┼Ťwiatowe EdukatorÔÇŁ. Przedsi─Öwzi─Öcie wsp├│┼éfinansowane jest przez Uni─Ö Europejsk─ů w ramach Europejskiego Funduszu Spo┼éecznego.

Projekt miał na celu:

1. wprowadzenie uczni├│w szk├│┼é zawodowych w problematyk─Ö rynku pracy poprzez wsp├│┼éprac─Ö z pracodawcami i wykreowanie zdolno┼Ťci potrzebnych do pracy oraz kontakt├│w z przedsi─Öbiorstwami,
2. rozwijanie kluczowych umiej─Ötno┼Ťci uczni├│w, ze szczeg├│lnym uwzgl─Ödnieniem ICT, przedsi─Öbiorczo┼Ťci i samozatrudnienia,
3. wdra┼╝anie nowych, innowacyjnych form nauczania i oceniania cechuj─ůcych si─Ö wy┼╝sz─ů skuteczno┼Ťci─ů ni┼╝ formy tradycyjne,
4. tworzenie modelowych rozwi─ůza┼ä w zakresie wdra┼╝ania plan├│w rozwojowych szk├│┼é zawodowych w obszarze wprowadzania uczni├│w w ┼Ťwiata pracy.

 

W projekcie wzi─Ö┼éy udzia┼é nast─Öpuj─ůce szko┼éy:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Łowiczu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Łodzi
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 12 w Łodzi

W naszej szkole powsta┼éo 7 grup projektowych. W ka┼╝dej z nich opracowywane by┼éy 3 r├│┼╝ne projekty. Realizacja prac trwa┼éa 6 miesi─Öcy i zako┼äczy┼éa si─Ö opracowaniem sprawozda┼ä oraz prezentacji multimedialnych. Powy┼╝sze prace zosta┼éy przedstawione na forum szko┼éy w obecno┼Ťci os├│b nadzoruj─ůcych projekt.

Wyniki rywalizacji szkolnej

1 ÔÇťLogistyka wczorajÔÇŁ opiekun ┼╗aneta Brykowska
2 ÔÇťEnergooszcz─Ödny, przyjazny dla ┼Ťrodowiska budynek jednorodzinnyÔÇŁ opiekun Wojciech Grzegorczyk
3 ÔÇťOcena awaryjno┼Ťci ┼é├│dzkiej sieci gazowniczejÔÇŁ opiekun Agnieszka Cabal F├íbregas
4 ÔÇťDom pasywny jako obro┼äca nieodnawialnych ┼║r├│de┼é energiiÔÇŁ opiekun Andrzej ┼Üwiderek
5 ÔÇťLogistyka miejska w ┼üodziÔÇŁ opiekun Donata Andrzejczak

Pi─Ö─ç najlepszych grup zosta┼éo zakwalifikowanych do dalszego post─Öpowania konkursowego, tym razem na poziomie mi─Ödzyszkolnym ÔÇô ÔÇ×Gie┼éda Pomys┼é├│wÔÇŁ. 3 czerwca 2009 wy┼éoniono 8 najlepszych projekt├│w, w tym 4 z naszej szko┼éy. Ostateczny panel konkursowy odby┼é si─Ö 23 wrze┼Ťnia 2009.
Wyr├│┼╝nieni uczniowie bior─ůcy udzia┼é w prezentacji projekt├│w otrzymali drobne upominki oraz ksi─ů┼╝ki.

 
 

 

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny