Szkolne Mistrzostwa Łodzi PDF Drukuj Email

W finale szkolnych mistrzostw ┼üodzi w koszyk├│wce ch┼éopc├│w szk├│┼é ponadgimnazjalnych, kt├│ry odby┼é si─Ö 9.02.2010 r w Hali Parkowej w ┼üodzi przy ul. Ma┼éachowskiego, I miejsce wywalczy┼é zesp├│┼é ZSP nr 3. W decyduj─ůcym o tytule meczu dru┼╝yna ZSP nr 3 pokona┼éa XXIX LO 47:38. Mecz trzyma┼é w napi─Öciu licznie przyby┼éych kibic├│w. Stan rywalizacji po poszczeg├│lnych kwartach wynosi┼é: 13:9, 21:22, 33:27. Mistrzowie ┼üodzi w finale wyst─ůpili w sk┼éadzie: Bart┼éomiej Bartoszewicz, Igor Grodzki, Micha┼é Wasilewski, Dominik Kaczmarek, Micha┼é Pachnowski, Krzysztof Kady┼äski, Krzysztof Pe┼éka, Jakub Doma┼äski, Piotr Michalak, Aleksander Siejek, Mateusz Nowak i Mateusz ┼Üwi─ůtek, trener-nauczyciel w-f - mgr Jolanta Pe┼éka, dyrektor szko┼éy - mgr Janusz B─Öben.



5 lutego 2010 dru┼╝yna siatkarzy ┬áZSP 3 wywalczy┼éa I miejsce w zawodach promuj─ůcych kultur─Ö fizyczn─ů.Zesp├│┼é wyst─ůpi┼é w sk┼éadzie: Robert Kowalewski, Daniel Fija┼ékowski, Adrian Jedynak, Mateusz J─Ödrasiak, Damian Wroniszewski, Kamil Hermanowicz, ┼üukasz Frankowski, Jakub Kabzi┼äski, Bartek Bryszewski, Krzysztof Kucharski, Marcin Ja┼éosi┼äski, Micha┼é Pieczewski.


Nasze piłkarki ręczne Mistrzyniami Łodzi i województwa łódzkiego!!!

W dniu 20.11.2009 w Hali Parkowej zako┼äczy┼éy si─Ö mistrzostwa ┼üodzi w pi┼éce r─Öcznej dziewcz─ůt szk├│┼é ponadgimnazjalnych. I miejsce i tytu┼é Mistrza ┼üodzi wywalczy┼éa dru┼╝yna ZSP nr 3.
Skład naszych złotek: Anna Pietrusiak, Patrycja Królikowska, Paulina Matysiak, Paulina Michalak, Natalia Pawlak, Monika Makówka, Agnieszka Sadowska, Aleksandra Jędrzejczak, Aleksandra Czap, Ewelina Zuchora.
Finały województwa łódzkiego odbyły się 4 i 12 lutego 2010 roku  na hali Anilany przy ulicy Sobolowej.Nasza reprezentacja nie miała sobie równej i w pięknym stylu zdobyła tytuł mistrzowski.

ZSP 3 by┼éo organizatorem zawod├│w promuj─ůcych kultur─Ö fizyczn─ů w pi┼ék─Ö koszykow─ů dziewcz─ůt i ch┼éopc├│w.
Reprezentacja chłopców zajęła IV miejsce, natomiast dziewczęta zdobyły I miejsce.
Skład naszej reprezentacji: Paulina Podogrocka, Magda Geberle, Justyna Łajdecka, Agata Krzyżanek, Milena Michalska, Aleksandra Górecka, Ewa Szrajber, Joanna Wilczek, Justyna Kozłowska, Maria Kotlewska, Aleksandra Męcina, Marcela Kumarczyk, Agnieszka Raczak. Drużynę prowadziła Monika Szulc.GRATULUJEMY!!!!!

 

Złoci chłopcy - piłka siatkowa

Pi┼éka r─Öczna dziewcz─ůt

 

 
 

 

 

 

 


 

 


 





 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny