14 czerwca Światowy Dzień Krwiodawstwa PDF Drukuj Email

 

7 czerwca 2018 roku odby┼éa┬á si─Ö pi─ůta, a zarazem ostatnia w tym roku szkolnym akcja honorowego oddawania krwi przez m┼éodzie┼╝ naszej szko┼éy. Wzbogacili┼Ťmy bank krwi┬áo 13┬á500 ml. Zapocz─ůtkowali┼Ťmy t─ů zbi├│rk─ů krwi obchody ┼Üwiatowego Dnia Krwiodawcy.

Przez ca┼éy rok szkolny krwiodawcy┬á z naszej szko┼éy uczestniczyli w XV edycji Turnieju┬á Szk├│┼é Ponadgimnazjalnych pod has┼éem┬áÔÇ×M┼éoda krew ratuje ┼╝ycieÔÇŁ. Podczas tych pi─Öciu akcji oddali ┼é─ůcznie 90 litr├│w krwi. Na wyniki tej rywalizacji musimy zaczeka─ç do pocz─ůtku wrze┼Ťnia.

Kontynuacja obchod├│w ┼Üwiatowego Dnia Krwiodawcy odbywa─ç si─Ö b─Ödzie na Rynku Manufaktury 14 czerwca w┬á godzinach 10 ÔÇô 17. Zorganizowany b─Ödzie przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa happening, w kt├│rym wezm─ů aktywny udzia┼é jako wolontariusze uczniowie klas II b TL i II a TL Zapraszam pozosta┼éych uczni├│w naszej szko┼éy do uczestnictwa w ┼Ťwi─Ötowaniu,┬á a szczeg├│lnie w tworzeniu kropli krwi oko┼éo godziny 12 00. Otrzymacie pami─ůtkowe koszulki, posi┼éek, b─Öd─ů niespodzianki i mn├│stwo innych atrakcji,┬áa pe┼énoletni uczniowie b─Öd─ů mogli odda─ç krew.

Serdecznie dzi─Ökuj─Ö wszystkim honorowym krwiodawcom, kt├│rzy w ca┼éym roku szkolnym pomagali potrzebuj─ůcym i tak licznie uczestniczyli w akcjach.

Dzi─Ökuj─Ö za wasz─ů ofiarno┼Ť─ç i ch─Ö─ç pomagania.

Oddaj─ůc krew ratujecie ludzkie zdrowie i ┼╝ycie.

W nowym roku szkolnym licz─Ö na kolejne osoby, kt├│re do┼é─ůcz─ů do grona honorowych krwiodawc├│w.

┼╗ycz─Ö Wam udanego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.

Halina Kujawiak

Lista honorowych krwiodawc├│w

Zapraszamy do galerii

 
 

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny