Sport w Technikum Nr 3
1 miejsce w zawodach promuj─ůcych kultur─Ö fizyczn─ů w koszyk├│wce ch┼éopc├│w, rejon 3 ┼ü├│d┼║-Po┼éudnie PDF Drukuj Email

Zaj─Öli┼Ťmy I miejsce :)

 
III Turniej o Puchar Dyrektora ZSP3 PDF Drukuj Email

20 grudnia 2011 ju┼╝ ┬átrzeci raz do naszej szko┼éy zawitali gimnazjali┼Ťci zajmuj─ůcy si─Ö amatorsko lub wyczynowo koszyk├│wk─ů.Na III turniej o Puchar Dyrektora ZSP3 w Koszyk├│wce dla Gimnazjalist├│w przyby┼éo 48 uczni├│w z: 11 Gimnazjum, 34 Gimnazjum,37 Gimnazjum.

 

W atmosferze prawdziwie sportowej walki rozegrano zawody systemem "ka┼╝dy z ka┼╝dym".
Pomi─Ödzy meczami m┼éodzie┼╝ i nauczyciele wychowania fizycznego oprowadzali i zapoznawali gimnazjalist├│w z kierunkami kszta┼écenia w naszej szkole.Uczniowie gimnazj├│w dowiedzieli si─Ö na czym polega przyj─Öcie do naszej szko┼éy, jakie umiej─Ötno┼Ťci mo┼╝na po niej zdoby─ç i co dzieje si─Ö na zaj─Öciach pozaszkolnych.
W wyniku rozegranych mecz├│w cztery dru┼╝yny uplasowa┼éy si─Ö na nast─Öpuj─ůcych miejscach:
I miejsce     37 Gimnazjum I - trener Michał Kamecki
II miejsce     11 Gimnazjum   - trener Arkadiusz Gralewski
III miejsce     37 Gimnazjum II- trener Michał Panas
IV miejsce     34 Gimnazjum   - trener Agnieszka Kuczmera
Drużyny zostały nagrodzone pucharami, dyplomami, medalami i nagrodami rzeczowymi.
Na koniec turnieju wyłoniono najlepszych zawodników drużyn i byli nimi:
Lamus Adrian z 37 Gimnazjum I
Błażejewski Igor z 11 Gimnazjum
Tworek Arkadiusz z 37 Gimnazjum II
Morzyszek Bartłomiej z 34 Gimnazjum.
Wszystkie nagrody wręczała pani vice dyrektor mgr inż. Wanda Świderek w zastępstwie za pana dyrektora mgr Janusza Bębna,który z powodów służbowych był nieobecny.
Pani dyrektor w imieniu dyrekcji i nauczycieli wf podzi─Ökowa┼éa trenerom, m┼éodzie┼╝y gimnazjalnej , s─Ödziom i wszystkim , kt├│rzy w┼é─ůczyli si─Ö w organizacj─Ö tego turnieju.
Podzi─Ökowania r├│wnie┼╝ dla wszystkich za serdeczn─ů atmosfer─Ö i kulturalny doping przyby┼éych kibic├│w.

 

Zdj─Öcia w galerii

 
III miejsce w piłce ręcznej chłopców PDF Drukuj Email
1 grudnia 2011 r. na Hali Anilany odbyły się Mistrzostwa Łodzi w piłce ręcznej chłopców.
Nasza drużyna wywalczyła III miejsce.

Nasz zesp├│┼é wyst─ůpi┼é w sk┼éadzie:
pilka reczna
  1. Kamil Kuroń
  2. Mateusz Grałek
  3. Kamil Kr├│l
  4. Kamil Kowalczyk
  5. Rafał Ciechanowski
  6. Artur Gutkowski
  7. Radosław Masternak
  8. Sebastian Tulin
  9. Dominik Dudek
  10. Patryk Kr─Öcisz
  11. Piotr Bednarek
  12. Daniel Idryan
  13. Mateusz Scios

Gratulujemy i zapraszamy do galerii.

 
I miejsce w koszykówce chłopców PDF Drukuj Email
27 pa┼║dziernika 2011 r. w zawodach promuj─ůcych kultur─Ö fizyczn─ů w Rejonie III ┼ü├│d┼║-Po┼éudnie
w piłce koszykowej chłopców nasz szkoła przy prowadzeniu przez Jolantę Pełkę zajęła

I miejsce.

Druzyna wyst─ůpi┼éa w sk┼éadzie:
  1. Rożniata Łukasz
  2. Wlazło Adam
  3. Siejek Aleksander
  4. ┼Üwi─ůtek Mateusz
  5. Michalak Piotr
  6. Wiktorowicz Dominik
  7. Wi┼Ťniewski Pawe┼é
  8. Wiewi├│rski Daniel
  9. Włodarczyk Krystian
  10. Kr─Öcisz Patryk
  11. Bartosiak Damian
  12. Olkowicz Maurycy
  13. Cholajda Mateusz
 
«pierwszapoprzednia212223nast─Öpnaostatnia»

Strona 23 z 23
 

 

 


 

 


 





 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny