Sport w Technikum Nr 3
SUKCES BIEGACZY W BIEGACH ROZSTAWNYCH PDF Drukuj Email

23 września 2016 r, na stadionie AZS- u odbył się Finał Wojewódzki w biegach rozstawnych.

Wielki sukces odnieśli uczniowie naszej szkoły zdobywając v-ce Mistrzostwo  Województwa Łódzkiego w sztafecie szwedzkiej ( 100m,200m, 300m,400m)

 

Sztafeta wystąpiła w składzie:

1.Michał Olczak kl. IV gaz                        100m

2.Mateusz Wiśniewski kl. IV tus             200m

3. Mateusz Bielecki kl. IV gaz                 300m

4. Patryk Malinowski kl. II tus              400m

Również wielki sukces odnieśli młodsi koledzy z klas pierwszych, którzy startowali
w sztafecie 4 x 100 m i zdobyli IV miejsce w województwie łódzkim !!!

Sztafeta wystąpiła w składzie:

  1. 1. Hubert Marczak               kl. I chik
  2. 2. Konrad Stępień               kl. I chik
  3. 3. Dawid Kania                   kl. I tus
  4. 4. Damian Matusiak           kl. I Tl b

Wszyscy zawodnicy z naszej szkoły pokazali wielkie serce do biegania,a sztafeta pierwszoklasistów to nasza wielka nadzieja na medale w najbliższych latach !!!!

 
MISTRZOSTWA SZKOŁY W PCHNIĘCIU KULĄ PDF Drukuj Email

12 września 2016 roku kolejny już raz w naszej szkole zostały zorganizowane Mistrzostwa  Szkoły w pchnięciu kulą chłopców.

W tym roku do Mistrzostw zgłosiło się aż 20 chętnych. Walka była bardzo zacięta . Wygrali rzeczywiście najlepsi z najlepszych! A bracia Marek i Marcin Włodarczyk rozegrali między sobą walkę o złoty medal .

I miejsce

Marek Włodarczyk IV gaz : 14.40 m

II miejsce

Marcin Włodarczyk II gaz : 13,90 m

III miejsce

Sebastian Pikura IV gaz : 12,90 m

IV miejsce

Krzysztof Żukowski I tus : 11,80 m

Gratulujemy!!!

 
DZIEŃ SPORTU Z OKAZJI DNIA DZIECKA PDF Drukuj Email

Jak co roku z okazji Dnia Dziecka odbył się w naszej szkole Dzień Sportu.

Na szkolnym boisku rozegrany został turniej piłki nożnej klas pierwszych.

Po zaciętych i pełnych sportowej rywalizacji meczach tytuł mistrza wywalczyła

reprezentacja klasy I TUS.

II miejsce zajęła klasa II GAZ, zaś III miejsce zdobyła reprezentacja klasy I TO.

Na sali gimnastycznej odbyły się konkursy: rzutów za trzy punkty, trafień do bramki

do unihokeja, zagrywki kierowanej.

 

Oto wyniki rywalizacji:

Konkurs rzutów za 3 punkty:

I miejsce Sebastian Zawicki        II A TL

II miejsce Michał Kołodziejczyk    I B TL

III miejsce Kacper Kaźmierczak   I TO

 

Konkurs trafień do bramki do unihokeja:

I miejsce Dominik Szymczak           II A TL

II miejsce Krzysztof Mikołajczyk       II A TL

III miejsce Aleksandra Antczak        II A TL

 

Konkurs zagrywki kierowanej:

I miejsce Grzybek

II miejsce Kacper Kaźmierczak I TO

III miejsce Malinowski

 

Na szkolnej świetlicy rozegrano turniej trambambuli, w którym brały udział zarówno

drużyny dziewcząt jak i chłopców.

 
MISTRZOSTWA SZKOŁY W TRAMBAMBULĘ PDF Drukuj Email

18 maja 2016 roku kolejny już raz w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Trambambulę. Wielkim zaskoczeniem była duża frekwencja zawodników ( do turnieju zgłosiło się 32 uczniów).
Zawodnicy grali w parach, zostali podzieleni na 2 grupy.
Dwa pierwsze miejsca z grup grały o miejsca 1 – 4 .

Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami i medalami.

 

Oto wyniki rywalizacji:

I miejsce

KL. I TL A : Rafał Uryszek – Kwiatkowski

II miejsce

KL. I TL A : Kamil Sujecki – Łukasz Ziółkowski

III miejsce

KL. I TUS : Czarek Aninowski – Mateusz Walczak

IV miejsce

KL.II TL A : Dominik Szymczak – Sebastian Wojtczak

 

Gratulujemy!!!
 
II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH ŁODZI W PIŁCE NOŻNEJ PDF Drukuj Email

Po raz kolejny wielki sukces odniosła nasz szkolna reprezentacja piłkarzy nożnych.

W finałach Mistrzostwach Łodzi, które odbywały się na boisku XXVI LO,

po zaciętych meczach zajęli II miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali:

1. Radosław Rozwora IV GAZ

2. Karol Łukasiewicz IV A TL

3. Szymon Michniewicz IV B TL

4. Sebastian Sauter III TUS

5. Krzysztof Krakowiak II TUS

6. Daniel Przybylak III GAZ

7. Robert Łukasiewicz I B TL

8. Marcin Prus I TUS

9. Filip Zgierski IV GAZ

10. Bartosz Berdzik III GAZ

11. Michał Mucha III TO

12. Mateusz Walczak I TUS

13. Cezary Aninowski I TUS

 

 

Gratulujemy!!!
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 23
 

 

 


 

 


 





 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny