Sport w Technikum Nr 3
SUKCES KAROLINY OWCZAREK PDF Drukuj Email

5 marca 2016 roku w Konstantynowie Łódzkim odbyły się  amatorskie zawody pływackie
„ Płyniemy do Rio” o Puchar Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Konstantynowie Łódzkim.

Naszą szkołę godnie reprezentowała  uczennica klasy II A TL Karolina Owczarek.

Karolinie należą się ogromne gratulacje gdyż wygrała w dwóch startach :

25 m. stylem motylkowym  oraz 50 m.  stylem dowolnym.

Bardzo nas cieszy, że mamy w szkole tak zdolne i wysportowane dziewczyny  !!!!!

Gratulujemy!!!

 
TURNIEJ KOSZKÓWKI "DLA NIEZŁOMNYCH" PDF Drukuj Email

Dnia 04.03. 2016 w Zespole Szkół Gastronomicznych odbyły się uroczystości dedykowane pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Składały się one z dwóch części: programu artystycznego oraz międzyszkolnego turnieju koszykówki  zatytułowanego „ Dla Niezłomnych”.

Po zakończonej części artystycznej odbył się turniej koszykówki.

W turnieju uczestniczyły następujące szkoły: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych i Zespół Szkół Gastronomicznych.

W ramach turnieju rozegrane zostały 3 spotkania.

Oto wyniki:

  1. Z ST-I: ZSP 3                                                                              32:38
  2. Zespół Szkół Gastronomicznych: ZSP 3                             55:48
  3. Z ST-I:  Zespół Szkół Gastronomicznych                            19:51

 

I miejsce - Zespół Szkół Gastronomicznych

II miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

III miejsce - Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych

Gratulujemy!!!
 
VII TURNIEJ KOSZYKÓWKI DLA GIMNAZJALISTÓW PDF Drukuj Email

Dnia 17.12.2015 roku na sali gimnastycznej w naszej szkole odbył się już VII Turniej o Puchar Dyrektora ZSP nr 3 w koszykówce dla gimnazjalistów. Na zaproszenia odpowiedziały cztery gimnazja: 37 Gimnazjum, 46 Gimnazjum, Gimnazjum w Wiśniowej Górze, Gimnazjum SMS M. Gortata. Celem turnieju była popularyzacja koszykówki i promocja naszej szkoły. Gimnazjaliści uczestniczący w tym turnieju pomiędzy rozgrywanymi meczami mieli okazję zapoznać się z kierunkami kształcenia w naszych technikach oraz obejrzeć szkołę. Sportowa rywalizacja pomiędzy uczestnikami zawodów zakończyła się następująco:
I miejsce- Gimnazjum SMS M. Gortata
II miejsce - 37 Gimnazjum
III miejsce - Gimnazjum w Wiśniowej Górze
IV miejsce - 46 Gimnazjum
Turniej zakończył się podziękowaniami i wręczeniem pucharu, medali i nagród przez p. Dyrektora Janusza Bębna .




Gratulujemy!!!

 
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SIŁOWY PDF Drukuj Email

We wtorek 8 grudnia 2015 roku w naszej siłowni odbył się Mikołajkowy Turniej Siłowy.

Szczególnie cieszymy się z dużej liczby uczestników jaka wzięła udział w tej konkurencji.

Turniej zaczął się od ważenia zawodników.

Uczniowie mieli oni za zadanie wycisnąć sztangę z leżenia tyłem o ciężarze 50% masy ciała.

Cały turniej przebiegał w bardzo fajnej, wesołej i świątecznej już atmosferze.

 

Oto wyniki:

Mistrzem szkoły został Michał Kotynia z klasy IV GAZ z wynikiem: 80 kg> 40 kg x 85


II miejsce Michał Jóźwiak IV GAZ  74 kg> 35 x 72

III miejsce Łukasz Wodziński I TO 63 kg> 30 kg x 66

 




Gratulujemy!!!
 
I MIEJSCE W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW PDF Drukuj Email

Dnia 7 grudnia 2015r. w ramach Zawodów Promujących Kulturę Fizyczną w koszykówce chłopców w IX LO zorganizowano turniej dla : IXLO, XX LO, ZSP22, ZSP3.

Nasza reprezentacja nie tylko dzięki umiejętnościom, ale przede wszystkim dzięki waleczności i ambicji zajęła I miejsce.


Skład drużyny:


1. Kamiński Damian                         III A TL
2.Dorożyński Daniel                         III ATL
3. Suchorzewski Kacper                  IV TO
4. Pawlak Wiktor                              II B TL
5. Peraj Patryk                                 II GAZ
6. Grzybek Błażej                             II GAZ
7. Piekarski Mateusz                       II GAZ
8. Urbaniak Aleksander                  III TO
9. Adamski Arkadiusz                     I TO
10. Zawierucha Daniel                    II TUS
11.Michalak Michał                          II TUS
12. Głowacki Kamil                          II TUS
13.Danielewicz Bartłomiej            II A TL
14. Kołodziejczyk Michał               I A TL


Gratulujemy!!!
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 23
 

 

 


 

 


 





 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny