Sport w Technikum Nr 3
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SIŁOWY PDF Drukuj Email

We wtorek 8 grudnia 2015 roku w naszej siłowni odbył się Mikołajkowy Turniej Siłowy.

Szczególnie cieszymy się z dużej liczby uczestników jaka wzięła udział w tej konkurencji.

Turniej zaczął się od ważenia zawodników.

Uczniowie mieli oni za zadanie wycisnąć sztangę z leżenia tyłem o ciężarze 50% masy ciała.

Cały turniej przebiegał w bardzo fajnej, wesołej i świątecznej już atmosferze.

 

Oto wyniki:

Mistrzem szkoły został Michał Kotynia z klasy IV GAZ z wynikiem: 80 kg> 40 kg x 85


II miejsce Michał Jóźwiak IV GAZ  74 kg> 35 x 72

III miejsce Łukasz Wodziński I TO 63 kg> 30 kg x 66

 




Gratulujemy!!!
 
I MIEJSCE W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW PDF Drukuj Email

Dnia 7 grudnia 2015r. w ramach Zawodów Promujących Kulturę Fizyczną w koszykówce chłopców w IX LO zorganizowano turniej dla : IXLO, XX LO, ZSP22, ZSP3.

Nasza reprezentacja nie tylko dzięki umiejętnościom, ale przede wszystkim dzięki waleczności i ambicji zajęła I miejsce.


Skład drużyny:


1. Kamiński Damian                         III A TL
2.Dorożyński Daniel                         III ATL
3. Suchorzewski Kacper                  IV TO
4. Pawlak Wiktor                              II B TL
5. Peraj Patryk                                 II GAZ
6. Grzybek Błażej                             II GAZ
7. Piekarski Mateusz                       II GAZ
8. Urbaniak Aleksander                  III TO
9. Adamski Arkadiusz                     I TO
10. Zawierucha Daniel                    II TUS
11.Michalak Michał                          II TUS
12. Głowacki Kamil                          II TUS
13.Danielewicz Bartłomiej            II A TL
14. Kołodziejczyk Michał               I A TL


Gratulujemy!!!
 
V MIEJSCE W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT PDF Drukuj Email

 


Koszykówka nie jest szczególnie lubiana przez dziewczęta, jednak udało się skompletować skład, który dając z siebie bardzo dużo reprezentował naszą szkołę w czterech meczach  dnia 11 grudnia 2015r.

W zawodach promujących kulturę fizyczną w IX LO wystartowały: VI LO, IX LO, XX LO, ZSiU, ZSP3.

Naszą drużynę reprezentowały:


1. Nogajczyk Patrycja           I A TL
2. Mikołajczyk Agata             I A TL
3. Joppe Aleksandra              I A TL
4. Rychlik Katarzyna             I B TL
5. Kaśnicka Gloria                   I B TL
6. Loba Daria                           II A TL
7. Antczak Aleksandra          II A TL
8. Szczapińska Gabriela        II B TL

 

 



Gratulujemy!!!
 
MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY W KRĘGLE PDF Drukuj Email

 

Dnia 16 listopada 2015 r. w kręgielni "Grakula" odbyły się międzyszkolne zawody
w kręglach.

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie:


1. Danielewicz Bartłomiej                II TL A
2. Kłys Piotr                                       III TO
3. Rudziński Patryk                           III TO
4. Słowińska Patrycja                       II GAZ
5. Tumasz Agnieszka                         II TO
6. Bednarek Natalia                         II TO


Naszej drużynie zabrakło szczęścia do awansu, ale zabawa była "przednia".
Gratulujemy!!!
 
MISTRZOSTWA ŁODZI W PŁYWANIU PDF Drukuj Email

Dnia 10 listopada 2015 r. na pływalni III LO odbyły się Sztafetowe Mistrzostwa Łodzi
w pływaniu stylem dowolnym 50m.

Wśród 12 innych szkół reprezentacja ZSP3 wystąpiła w składzie:


1. Zyśko Norbert                   III TUS
2. Wójt Filip                           I TUS
3. Zawierucha Daniel                       II TUS
4. Czubalski Marek               III TUS
5. Czyżewski Rafał                 II B TL
6. Cepowski Bartosz             II GAZ
7. Celarski Kacper
8. Klepacz Patryk                  I TUS
9. Packi Michał                      I TO
10. Gałkiewicz Sebastian      I TUS


W ramach Mistrzostw Szkoły w pływaniu, w  naszej reprezentacji  nagrodzono najlepszych uczniów medalami, a byli nimi:

I miejsce - MarekCzubalski
II miejsce - Daniel Zawierucha
III miejsce- Rafał Czyżewski

 

Gratulujemy!!!
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 23
 

 

 


 

 


 





 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny