Sport w Technikum Nr 3
CROSS FIT PDF Drukuj Email

 

27 października 2015 r. w Fitness Club  „Fit Fabric” pierwszy raz odbyły się zawody  w "cross fit". Zawody te w ramach upowszechniania kultury fizycznej były bardzo ciekawie zorganizowane, ale i  piekielnie ciężkie. Nasza reprezentacja dostała się do 6 najlepszych drużyn startujących w zawodach.


Oto skład naszej reprezentacji:


1. Kolat Rafał                              II tlb
2. Sujecki Konrad                       III tlb
3. Olszówka Mateusz                I Gaz
4. Wodziński Łukasz                  I TO

Gratulujemy!!!
 
MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM PDF Drukuj Email

24 listopada 2015 roku odbyły się Mistrzostwa ZSP 3 w tenisie stołowym.

Liczba chętnych zaskoczyła wszystkich- startujących było 25 zawodników!!!

Wszyscy walczyli bardzo zaciekle, nikt nie odpuszczał ale…

Mistrzem ZSP 3 został Michał Ponikowski I TL A

II miejsce – Dawid Bełdziński           II TL A

III miejsce – Krzysztof Mucha          III TL B

IV miejsce – Rafał Wylewko            I TUS

V miejsce – Patryk Malinowski       I TUS

V miejsce – Kamil Znyk                    II TO

VI miejsce – Marcin Prus                 I TUS

Brawa dla jedynej zawodniczki: Agnieszki Tumasz , która zajęła VII miejsce !!!




Gratulujemy!!!

 
KONKURS NA NAJSILNIEJSZEGO UCZNIA KLAS II ROZSTRZYGNIĘTY PDF Drukuj Email

W naszej szkole został przeprowadzony konkurs, który miał wyłonić najsilniejszych uczniów   w klasach drugich. Zadaniem uczniów było rzucić jak najdalej piłką lekarską znad głowy.
Wyniki były zaskakujące!!!

 

Klasa II GAZ

  1. Bąkała Dawid 12,4m

  2. Wojciechowski Artur 12,0m

  3. Grzybek Błażej 11,4m

Klasa II TO

  1. Zając Patryk 14,0m

  2. Skalski Norbert 11,0m

  3. Gąsiński Kamil 11,0m

Klasa II TL B

  1. Pawlak Wiktor 16,2m

  2. Królak Adrian 12,0m

  3. Kaniewski Szymon 11,6m

  4. Goss Łukasz 11,6m

Klasa II TUS

  1. Supera Dariusz 10,4m

  2. Kulesza Adrian 9,9m

  3. Zawierucha Daniel 9,7m

Klasa II TL A

  1. Szymczak Dominik 8,4m

  2. Lewandowski Jan 8,2m

  3. Danielewicz Bartłomiej 7,4m

 

 

Najsilniejsi uczniowie naszej szkoły:

Wiktor Pawlak 16,2 m

Patryk Zając 14,0m

Bąkała Dawid 12,4m

 

 

 

Gratulujemy!!!
 
HALOWE AMATORSKIE MISTRZOSTWA ŁODZI W LA PDF Drukuj Email

18 listopada 2015 roku reprezentacja naszej szkoły brała udział w halowych amatorskich Mistrzostwach Łodzi w lekkoatletyce. Zawodnicy brali udział w następujących konkurencjach: rzut piłką lekarską 3kg z dołu do przodu, skok w dal, bieg na 60m, sztafeta 4x 200m.

Szkołę reprezentowali:

  1. Mateusz Wiśniewski III TUS

  2. Mateusz Bielecki III GAZ

  3. Michał Olczak III GAZ

  4. Rafał Czyżewski I TL B

  5. Piotr Rogalski II TL A

  6. Dawid Bełdziński II TL A

  7. Norbert Ogiński III TO

  8. Robert Deptuch I TUS

Najlepiej spisała się nasza sztafeta 4x 200 m zdobywając złoty medal !!!!!!!!!

Skład zwycięskiej sztafety:

    1. Mateusz Bielecki

    2. Mateusz Wiśniewski

    3. Michał Olczyk

    4. Rafał Czyżewski

 

Marek Włodarczyk został v-ce Mistrzem Łodzi w pchnięciu kulą

 

 
III MIEJSCE PIŁKARZY RĘCZNYCH PDF Drukuj Email

28 października 2015 roku w hali Anilany przy ulicy Sobolowej odbył się trójmecz mający na celu wyłonienie Mistrza Łodzi szkół ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców.
W zawodach wzięły udział zespoły XLIII LO, ZSP 10, oraz ZSP 3.


W turnieju nasza reprezentacja zajęła III miejsce.

 

Skład reprezentacji:

  1. Bartek Szymczak III B TL

  2. Damian Szczepański IV TO

  3. Marek Włodarczyk III GAZ

  4. Mateusz Dolik III GAZ

  5. Przemek Klimczak III GAZ

  6. Szymon Michniewicz IV B TL

  7. Marcin Włodarczyk I GAZ

  8. Dominik Miler I TUS

  9. Kiński Damian I B TL

  10. Konka Dawid I GAZ

 

 

Gratulujemy!!!
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 23
 

 

 


 

 


 





 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny