Sport w Technikum Nr 3
MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY W KRĘGLE PDF Drukuj Email

 

Dnia 16 listopada 2015 r. w kręgielni "Grakula" odbyły się międzyszkolne zawody
w kręglach.

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie:


1. Danielewicz Bartłomiej                II TL A
2. Kłys Piotr                                       III TO
3. Rudziński Patryk                           III TO
4. Słowińska Patrycja                       II GAZ
5. Tumasz Agnieszka                         II TO
6. Bednarek Natalia                         II TO


Naszej drużynie zabrakło szczęścia do awansu, ale zabawa była "przednia".
Gratulujemy!!!
 
MISTRZOSTWA ŁODZI W PŁYWANIU PDF Drukuj Email

Dnia 10 listopada 2015 r. na pływalni III LO odbyły się Sztafetowe Mistrzostwa Łodzi
w pływaniu stylem dowolnym 50m.

Wśród 12 innych szkół reprezentacja ZSP3 wystąpiła w składzie:


1. Zyśko Norbert                   III TUS
2. Wójt Filip                           I TUS
3. Zawierucha Daniel                       II TUS
4. Czubalski Marek               III TUS
5. Czyżewski Rafał                 II B TL
6. Cepowski Bartosz             II GAZ
7. Celarski Kacper
8. Klepacz Patryk                  I TUS
9. Packi Michał                      I TO
10. Gałkiewicz Sebastian      I TUS


W ramach Mistrzostw Szkoły w pływaniu, w  naszej reprezentacji  nagrodzono najlepszych uczniów medalami, a byli nimi:

I miejsce - MarekCzubalski
II miejsce - Daniel Zawierucha
III miejsce- Rafał Czyżewski

 

Gratulujemy!!!
 
CROSS FIT PDF Drukuj Email

 

27 października 2015 r. w Fitness Club  „Fit Fabric” pierwszy raz odbyły się zawody  w "cross fit". Zawody te w ramach upowszechniania kultury fizycznej były bardzo ciekawie zorganizowane, ale i  piekielnie ciężkie. Nasza reprezentacja dostała się do 6 najlepszych drużyn startujących w zawodach.


Oto skład naszej reprezentacji:


1. Kolat Rafał                              II tlb
2. Sujecki Konrad                       III tlb
3. Olszówka Mateusz                I Gaz
4. Wodziński Łukasz                  I TO

Gratulujemy!!!
 
MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM PDF Drukuj Email

24 listopada 2015 roku odbyły się Mistrzostwa ZSP 3 w tenisie stołowym.

Liczba chętnych zaskoczyła wszystkich- startujących było 25 zawodników!!!

Wszyscy walczyli bardzo zaciekle, nikt nie odpuszczał ale…

Mistrzem ZSP 3 został Michał Ponikowski I TL A

II miejsce – Dawid Bełdziński           II TL A

III miejsce – Krzysztof Mucha          III TL B

IV miejsce – Rafał Wylewko            I TUS

V miejsce – Patryk Malinowski       I TUS

V miejsce – Kamil Znyk                    II TO

VI miejsce – Marcin Prus                 I TUS

Brawa dla jedynej zawodniczki: Agnieszki Tumasz , która zajęła VII miejsce !!!




Gratulujemy!!!

 
KONKURS NA NAJSILNIEJSZEGO UCZNIA KLAS II ROZSTRZYGNIĘTY PDF Drukuj Email

W naszej szkole został przeprowadzony konkurs, który miał wyłonić najsilniejszych uczniów   w klasach drugich. Zadaniem uczniów było rzucić jak najdalej piłką lekarską znad głowy.
Wyniki były zaskakujące!!!

 

Klasa II GAZ

  1. Bąkała Dawid 12,4m

  2. Wojciechowski Artur 12,0m

  3. Grzybek Błażej 11,4m

Klasa II TO

  1. Zając Patryk 14,0m

  2. Skalski Norbert 11,0m

  3. Gąsiński Kamil 11,0m

Klasa II TL B

  1. Pawlak Wiktor 16,2m

  2. Królak Adrian 12,0m

  3. Kaniewski Szymon 11,6m

  4. Goss Łukasz 11,6m

Klasa II TUS

  1. Supera Dariusz 10,4m

  2. Kulesza Adrian 9,9m

  3. Zawierucha Daniel 9,7m

Klasa II TL A

  1. Szymczak Dominik 8,4m

  2. Lewandowski Jan 8,2m

  3. Danielewicz Bartłomiej 7,4m

 

 

Najsilniejsi uczniowie naszej szkoły:

Wiktor Pawlak 16,2 m

Patryk Zając 14,0m

Bąkała Dawid 12,4m

 

 

 

Gratulujemy!!!
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 25
 

 

 

Rekrutacja 2019/2020:

kliknij

 

 

 


 

 


 





 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny