Sport w Technikum Nr 3
II MIEJSCE W SIATK├ôWCE CH┼üOPC├ôW W RAMACH ZAWOD├ôW PROMUJ─äCYCH KULTUR─ś FIZYCZN─ä PDF Drukuj Email

16 listopada 2015 roku w ramach zawod├│w promuj─ůcych kultur─Ö fizyczn─ů dzielnicy ┼ü├│d┼║ ÔÇô G├│rna odby┼éy si─Ö zawody w pi┼ék─Ö siatkow─ů ch┼éopc├│w.
W turnieju wzięły udział reprezentacje IX LO, XX LO, XXXI LO, ZSP MODA, ZSP 22, ZSTIU, oraz nasza drużyna ZSP 3.
W grupie nasza reprezentacja zmierzyła się z ZSP 22 oraz gospodarzem zawodów IX LO
i zajęła I miejsce.

W finale nasza drużyna uległa reprezentacji ZSTIU i ostatecznie zajęła II miejsce w turnieju.

Skład reprezentacji:

  1. Madaliński Krzysztof IV GAZ

  2. Teske Przemysław IV GAZ

  3. Klepacz Marcin IV FAZ

  4. Jóźwiak Michał IV GAZ

  5. St─Öplewski Marcin IV GAZ

  6. Kulesza Adrian II TUS

  7. Paczkowski Mateusz I A TL

  8. Packi Michał I B TL

  9. Kołodziejczyk Michał I A Tl

  10. Ka┼║mierczak Kacper I A TL

  11. Aleksandrowicz Rafał II TO






Gratulujemy!!!
 
V MIEJSCE DZIEWCZ─äT W SIATK├ôWCE W ZAWODACH PROMUJ─äCYCH KULTUR─ś FIZYCZN─ä PDF Drukuj Email

9 listopada 2015 roku w IX LO odby┼éy si─Ö zawody w siatk├│wk─Ö dziewcz─ůt w ramach zawod├│w promuj─ůcych kultur─Ö fizyczn─ů dzielnicy ┼ü├│d┼║ G├│rna.
W turnieju wzi─Ö┼éy udzia┼é reprezentacje VI LO, IX LO, XX LO, ZSEIU, oraz nasza ÔÇôZSP 3.
Po zaciętych meczach nasze zawodniczki zajęły V miejsce.


Skład reprezentacji:

  1. Loba Daria II ATL

  2. Antczak Aleksandra II ATL

  3. Szczapińska Gabriela II B TL

  4. Joppe Aleksandra I A TL

  5. Nogajczyk Patrycja I ATL

  6. Mikołajczyk Agata I A TL

  7. Owczarek Angelika I A TL

  8. Żeromińska Zofia I A TL

  9. Maciejna Dagmara I B TL

  10. Tomaszewska Melania I B TL

Gratulujemy!!!
 
PIŁKARZE NOŻNI W PÓŁFINAŁACH MISTRZOSTW ŁODZI PDF Drukuj Email

Reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej po zaciętych walkach ćwierćfinałowych zajęła II miejsce w grupie

i tym samym awansowa┼éa do p├│┼éfina┼é├│w Mistrzostw ┼üodzi. Dalsza faza rozgrywek b─Ödzie kontynuowana wiosn─ů,

wi─Öc trzymamy kciuki !!!!!


Skład reprezentacji:

    1. Radosław Rozwora

    2. Karol Łukasiewicz

    3. Szymon Michniewicz

    4. Bartosz Berdzik

    5. Sebastian Sauter

    6. Zbigniew Małowski

    7. Robert Łukasiewicz

    8. Dominik Wojtas

    9. Bartosz Mincberg

    10. Kacper Kłys

    11. Mateusz Olsz├│wka

 

 

Gratulujemy!!!
 
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKCJI XXV LO PDF Drukuj Email

5 października reprezentacja ZSP 3 chłopców wzięła udział

w Turnieju Piłki Nożnej
o Puchar Dyrekcji XXV LO.

Po zaci─Ötych meczach zaj─Öli┼Ťmy IV miejsce.

Skład reprezentacji:

1.Karol Łukasiewicz IV A TL

2. Szymon Michniewicz IV B TL

3. Daniel Przybylak III GAZ

4. Bartosz Berdzik III GAZ

5. Sebastian Pikura III GAZ

6. Filip Zgierski IV GAZ

7. Michał Olczak III GAZ

8. Michał Mucha III TO

9. Zbigniew Małowski I TUS

10. Dominik Wojtas I TUS

 

Gratulujemy!!!
 
ELIMINACJE MISTRZOSTW ŁODZI W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT PDF Drukuj Email

1 pa┼║dziernika 2015 r reprezentacja ZSP 3 dziewcz─ůt bra┼éa udzia┼é w rozgrywkach eliminacyjnych Mistrzostw ┼üodzi w pi┼ék─Ö no┼╝n─ů. Pomimo wielkiego zaanga┼╝owania
i morderczej walki nie uda┼éo nam si─Ö wyj┼Ť─ç z grupy. ┼Ümia┼éo jednak mo┼╝na stwierdzi─ç,
┼╝e nasze dziewczyny swoj─ů urod─ů przy─çmi┼éy wszystkie pozosta┼ée zawodniczki!!!!!!!

Skład reprezentacji:

  1. Daria Loba

  2. Aleksandra Antczak

  3. Gabrysia Szczapińska

  4. Dagmara Maciejna

  5. Melania Tomaszewska

  6. Sandra Jabłońska

  7. Gloria Ka┼Ťnicka

 
«pierwszapoprzednia12345678910nast─Öpnaostatnia»

Strona 10 z 23
 

 

 


 

 


 





 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny